Z przyjemnością informujemy, że od dnia 1 marca 2023 roku nasza firma ma nowego Dyrektora Zarządzającego – jest nim Paweł Nobis. Serdecznie gratulujemy i witamy go w naszym zespole.

Pan Paweł jest ekspertem w zakresie tworzenia oraz optymalizacji działów sprzedażowych. Jego niezwykłe umiejętności będą przydatne nie tylko dla Clean Mode, ale również jako trener, podczas organizowanych szkoleń dla naszych klientów. Potrafi on bezpiecznie prowadzić firmę przez trudne procesy zmiany oraz doskonale implementuje najlepsze standardy pracy w organizacji.

Pan Paweł Nobis ukończył podyplomowe Studia MBA w Międzynarodowym Centrum Podyplomowym Społecznej Akademii Nauk oraz co niezwykle ciekawe, Kurs FBI z zakresu technik i taktyki przesłuchań organizowany w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Kompetencje nabyte podczas tego ostatniego szkolenia, doskonale wcielił w życie w roli handlowca, opracowując innowacyjną technikę odbywania niezwykle skutecznych spotkań handlowych.

Warto w tym miejscu dodać, że Pan Paweł, to również były funkcjonariusz Jednostek Specjalnych Polskiej Policji, który wielokrotnie pełnił swoje obowiązki na misjach stabilizacyjnych na Bałkanach. Jego doświadczenie w zarządzaniu sytuacjami pod presją i kryzysem, zdolność do szybkiego podejmowania decyzji oraz umiejętności przewodzenia zespołowi w warunkach ekstremalnych są bezcenne w biznesie. Jesteśmy przekonani, że jego ogromne doświadczenie i cechy charakteru będą pomocne również w roli trenera organizowanych przez nas szkoleń handlowych i negocjacyjnych.

Jego doświadczenie i wiedza w dziedzinie zarządzania są nieocenione, a jego umiejętności przywódcze pomogą w realizacji naszych celów biznesowych. Jesteśmy przekonani, że jego wkład w rozwój firmy będzie niezwykle cenny.

Życzymy Panu Pawłowi powodzenia i sukcesów w pełnieniu nowej roli!

#mba #cleanmode #dyrektorzarzadzajacy #rozwoj

Nowy Dyrektor Zarządzający