Już jest! Nowa książka – „Profesjonalne SPRZĄTANIE”

Już jest! Nowa książka - "Profesjonalne SPRZĄTANIE"

Nareszcie gotowa! Polska wersja naszej książki dla profesjonalistów i tych, którzy dopiero nimi się staną! To jest coś niesamowitego, że pierwsze egzemplarze tej książki sprzedały się w USA i UK. Teraz książka będzie dostępna również w Polsce!

Do nabycia na platformie AMAZON oraz niebawem u nas na stronie.

Dlaczego warto przeczytać naszą książkę?

Dzięki tej książce i zawartej w niej wiedzy, Twoja firma sprzątająca i umiejętności wyróżnią Cię na tle konkurencji, sprawiając, że zarówno pracodawcy czy pracownicy, jak i klienci będą garnąć się do współpracy z Tobą.

Zdobędziesz niezbędną wiedzę o profesjonalnym sprzątaniu, która sprawi, że staniesz się człowiekiem sukcesu niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem, masz jednoosobową firmę, czy otwierasz lub już jesteś właścicielem większego przedsiębiorstwa.

Wiedza zawarta w książce jest przedstawiona prosto i konkretnie – w zrozumiały sposób wprowadza podstawy o profesjonalnym sprzątaniu. Jest to poziom podstawowy, który powinien znać każdy, kto nie tylko rozpoczyna tę pracę, ale także zatrudnia swoich pracowników, zarządza nimi i rozmawia z klientami.

Z tej książki dowiesz się nie tylko, jak profesjonalnie sprzątać, ale poznasz też podstawy tego, co jest ważne w sprzątaniu, dlaczego się sprząta, czym jest brud i jak się go dzieli, jak powinien wyglądać ubiór profesjonalisty, a także jak prawidłowo używać sprzętu podczas wykonywania poszczególnych czynności i jakich środków czystości używać do różnych powierzchni i materiałów. To jest wstęp do Twojej kariery w zakresie sprzątania. Zaufaj nam, a damy Ci szansę na sukces w tej branży.

Zapraszamy!

#cleaning #cleanmode #profesjonalnesprzątanie #książka

Już jest! Nowa książka -

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Social Media

Popularne artykuły

Clean Mode

Powiązane artykuły