O firmie

Jedna strona internetowa, świetny zespół specjalistów i całe
morze pomysłów do zrealizowania.

Clean Mode

Clean Mode to przedsiębiorstwo w pełni z polskim kapitałem. Swoją wiedzą, doświadczeniem i nietuzinkowym podejściem wspieramy firmy działające w branży profesjonalnego utrzymania czystości. Zajmujemy się wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie edukacji, zarządzania i organizacji. Zakładane cele realizujemy poprzez autorskie szkolenia, nowoczesne systemy IT, procesy i doradztwo. Działamy niemal na każdym szczeblu organizacji firmy. Dzięki swojej różnorodności i doświadczeniom jesteśmy w stanie działać w obrębie kadry zarządzającej, spersonalizować program rozwojowy i szkoleniowy dla zespołów personelu obiektowego, ale też pionów sprzedażowych czy marketingu. Współpraca z nami to wysokooprocentowana inwestycja przekładająca się na długofalowy rozwój firm.

Zadowolenie z jakości naszych usług jest następstwem działań jakie przeprowadzamy przed rozpoczęciem współpracy z klientem. Analiza potrzeb, badanie i wywiad uwarunkowują to czy posiadane przez nas kompetencje pozwalają na osiągnięcie celów stawianych nam przez klienta. Bardzo uważnie słuchamy naszych klientów i to właśnie im oddajemy możliwość wyboru ostatecznego kształtu naszej usługi. Po przeprowadzonej analizie ustalamy z klientem jaki poziom wsparcia zostanie wdrożony to czy będziemy pełnić rolę doradcy, wsparcia marketingu, czy też ograniczymy się do zadań szkoleniowych. Ważne jest, żeby efektem końcowym tych działań była realizacja zakładanego celu.

Nasz zespół składa się z praktyków pasjonatów. W swojej bogatej karierze zawodowej zajmowaliśmy się zagadnieniami pracy operacyjnej w sektorze profesjonalnego utrzymania czystości, jak również tematyką sprzedaży, negocjacji, zarządzania oraz marketingu B2B. Cały nasz zespół przechodził pełną drabinkę rozwoju zawodowego. Od pracownika liniowego poprzez menadżera średniego szczebla do kadry zarządzającej. Współpracujemy także, ze specjalnie wyselekcjonowanymi trenerami, których darzymy zaufaniem. Wybieramy do współpracy tylko osoby podobne do nas, które cechują się doświadczeniem, zaufaniem i pasją w tym co robią.

Wojciech Kołakowski

handlowiec/menadżer

Menadżer z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży usług profesjonalnych w tym kompleksowego utrzymania czystości. 

       Pełny empatii altruista.          Zrozumie problemy człowieka bez konieczności używania słów.    Świetny przedsiębiorca i marketingowiec. O mediach społecznościowych opowie Ci niemal wszystko.

Pomysłodawca wielu wdrożeń i nieokiełznany kreator wizerunku branży. Dla swoich klientów potrafi zawalić nockę, pracować w restauracji czy na parkingu na autostradzie. Od początku wierzy w to, że Clean Mode stanie się kiedyś firmą światową.

Tomasz Łuczak

Certyfikowany Trener Sprzątania

Praktyk z kilkunastoletnim stażem    w zarządzaniu procesami utrzymania czystości.

Niepoprawny marzyciel, kreator i perfekcjonista. Podchodzi do każdego zagadnienia w sposób niesłychanie analityczny. Trzon firmy. Choć z początku daje się poznać jako nieśmiały i małomówny to uważaj bo to tylko pozory. Wchodząc na salę szkoleniową staje się mistrzem gry.

Dysponuje szerokimi umiejętnościami obsługi oprogramowania IT. Cechuje go lekkość i swoboda pisania tesktów. Jest w stanie nauczyć Cię podstaw profesjonalnego cleaningu w niecałe 5 godzin.