PSFS – Panel dyskusyjny pt. „Jak zarobić duże pieniądze będąc małą firmą?”

🎉 Z radością informujemy, że nasza firma bierze udział w targach Cleaning Expo 2023, które odbywają się właśnie teraz! W ramach tego wydarzenia, jesteśmy częścią ekscytującego panelu dyskusyjnego organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Firm Sprzątających, poświęconego działalności małych i średnich przedsiębiorstw z branży sprzątającej pt. „Jak zarobić duże pieniądze będąc małą firmą?”

Panel odbywa się dzisiaj, 25 października 2023 r., od godziny 12:00 na terenie MTP – Międzynarodowe Targi Poznańskie. W programie znajdą się prezentacje znakomitych gości oraz dyskusje z udziałem publiczności, które pozwolą na wymianę doświadczeń i wiedzy.

Naszą firmę na scenie będzie reprezentował Wojciech Kołakowski który poruszy temat „Firma jako całość – dlaczego najważniejszy jest pracownik?”.

Przedstawi on rolę pracowników w kontekście:

➡️ pozyskiwania nowych pracowników,

➡️ zatrzymywania rotacji,

➡️ budowania jakości świadczonej usługi,

➡️ kształtowania pozytywnego wizerunku firmy,

➡️ pozyskiwania nowych klientów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Targów i udziału w naszym panelu. A jeśli nie możesz być z nami osobiście, to nie martw się! Nagranie z panelu zostanie wkrótce udostępnione na naszym kanale na YouTube.

Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek!

Dla wszystkich zainteresowanych mamy specjalny kod rabatowy. Tylko dzisiaj, wszystkie nasze szkolenia możesz zakupić ze zniżką aż 59%! Wystarczy, że przy zakupie użyjesz kodu: panel59%.

Ale pamiętaj, kod jest ważny tylko do północy!

Do zobaczenia! 🌟

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Social Media

Popularne artykuły

Clean Mode

Powiązane artykuły