Zadbaj o siebie

Informacje o kursie

Zadbaj o siebie.

Czyli: Jak radzić sobie z emocjami w trudnych sytuacjach.

Webinar prowadzi Katarzyna Porembska.

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, Politechniki Śląskiej i Uniwersytetu SWPS.

Menadżer z 22 letnim doświadczeniem zawodowym (INTERNATIONAL CAR TRADING S.A., POLFA TARCHOMIN S.A., EUROPEAN TRAINING & CONSULTING CENTER Sp. z o.o.), Wiceprezes Europejskiego Stowarzyszenia Coachów Psychologów.Ukończyła kilkadziesiąt certyfikowanych szkoleń w zakresie zarządzania, budowania zespołów, sprzedaży oraz innych umiejętności miękkich.

Obecnie dzieli się swoim doświadczeniem zawodowym tworząc programy rozwojowe w zakresie rozwoju kompetencji pracowniczych. Prelegentka konferencji i warsztatów uczelni wyższych. Wykładowca akademicki na Uniwersytecie SWPS na kierunku Psychologia oraz w Wyższej Szkole Humanitas na kierunku Zarządzanie i Psychologia. Od 15 lat prowadzi szkolenia a od 6 lat równie ż coachingi dla menadżerów i pracowników przedsiębiorstw. W swoim dorobku szkoleniowym przeprowadziła ponad 9000 godzin warsztatów i szkoleń stacjonarnych oraz około 3000 godzin coachingów oraz ponad 600mgodzin zajęć online.

Wykonując swoją pracę koncentruje się na skutecznych technikach i narzędziach oraz sprawdzonych w biznesie rozwiązaniach. Prowadząc zajęcia, szczególną uwagę zwraca na ich praktyczną stronę, która jest niezbędnym elementem przyswojenia i wdrożenia nowej wiedzy przez uczestników. Realizuje różne formy pracy trenerskiej: szkolenia i warsztaty grupowe, treningi jeden na jeden, trening on the job, coachingi, zajęcia online, mentoring, assesstment i development center . Przeprowadza zarówno krótkie projekty szkoleniowe jak i wielomiesięczne procesy zmiany w obszarze zarządzania, budowania zespołów, motywowania, rozwoju osobistego, a także sprzedaży, negocjacji, komunikacji, wystąpień publicznych i prezentacji.

Pokaż więcej

Zawartość kursu

Zadbaj o siebie. Jak sobie radzić z emocjami.

  • Webinar. Zadbaj o siebie.
    01:03:40