Mamy przyjemność poinformować, że właśnie opublikowaliśmy naszą pierwszą książkę zatytułowaną „Professional Cleaning – Must know for every member of a successful cleaning company”. Ta unikalna książka skierowana jest zarówno do właścicieli, jak i pracowników firm sprzątających, którzy szukają praktycznych wskazówek i narzędzi, które pomogą im w codziennej pracy.

Książka zawiera wiele niezbędnych informacji, uzupełnionych o szczegółowe fotografie z opisami, i jest utrzymana w formie poręcznego poradnika. Zawiera praktyczne wskazówki dotyczące różnych aspektów utrzymania czystości, od wyboru odpowiedniego sprzętu, poprzez metody i techniki sprzątania.

Książka jest dostępna w języku angielskim, a na targach Clean Expo Poland 2023 w dniach 28-30 marca 2023 zaprezentujemy jej polską wersję językową. Będzie to doskonała okazja, aby poznać naszą firmę i naszą ofertę oraz zdobyć cenne wskazówki dotyczące profesjonalnego utrzymania czystości.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska E3.11A na targach Clean Expo Poland 2023, gdzie będzie można zapoznać się z naszą nową książką, porozmawiać z naszymi ekspertami i poznać naszą firmę bliżej.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Social Media

Popularne artykuły

Clean Mode

Powiązane artykuły