Zakończyliśmy sprzedaż Licencji!

Zakończylismy sprzedaż Licencji!

Kiedyś zawsze przychodzi czas na zmiany. W Clean Mode właśnie kończymy pewien etap naszej działalności.

Po kilku latach sprzedaży Licencji na swoje szkolenia, w dotychczasowej formie, nadszedł czas na zmiany. Licencja 1.0 przestała być już aktualna i kończymy jej sprzedaż, właśnie dzisiaj.
Niedziela to był ostatni dzień, gdy można było ewentualnie podjąć z nami rozmowę na jej temat. Od dziś to już definitywna przeszłość. Ci, którzy ją już mają, lub rozpoczęliśmy proces zawarcia Umowy przed dniem dzisiejszym, zachowują swoje prawa. U nich się nic nie zmianie.

Nie ma jednak co płakać. Koniec jednego etapu to zawsze początek czegoś nowego. Dlatego w Clean Mode mówimy o końcu Licencji 1.0 z nadzieją i optymizmem. To czas, który pozwolił nam na refleksję, na spojrzenie na to, co udało nam się osiągnąć w ciągu ostatnich lat, a co jeszcze możemy zrobić, by nasza oferta była jeszcze lepsza.

Nie ulega wątpliwości, że Licencja 1.0 była sukcesem. Wdrożyliśmy ją w kilku firmach, które czerpią korzyści z jej wykorzystywania, mając możliwość szkolenia w sumie nawet kilku tysięcy pracowników. Dzięki niej wiele osób i firm mogło skorzystać z naszych szkoleń, które pomogły w rozwoju ich umiejętności i wiedzy. Była to także szansa dla nas na dotarcie do nowych klientów i zwiększenie rozpoznawalności naszej marki. Jednakże, jak każda forma działalności, ta też miała swoje ograniczenia i niedoskonałości.

W związku z tym postanowiliśmy podjąć wyzwanie i zacząć pracę nad Licencją 2.0. Chcemy, by nasza oferta była jeszcze lepiej dopasowana do potrzeb naszych klientów, by była bardziej interaktywna i skuteczna w przekazywaniu wiedzy. Również dzięki jej dostępności. Licencja 2.0 będzie także uwzględniała najnowsze trendy i technologie, co pozwoli nam na rozwijanie się wraz z rynkiem.

Jak będzie wyglądała Licencja 2.0? Tego jeszcze do końca nie wiemy. Na razie skupiamy się na analizie naszych dotychczasowych działań, na wysłuchaniu opinii naszych klientów i na zdobywaniu nowych doświadczeń (przygotowanie do targów Clean Expo Poland, również ma tu swój wymierny udział). Licencja 2.0 będzie wynikiem naszych starań, naszych badań i naszej pracy.

Jedno jest pewne – będziemy na bieżąco informować o postępach prac nad Licencją 2.0. Chcemy, by nasi klienci byli z nami na każdym etapie naszych działań. Będziemy słuchać waszych potrzeb, sugestii i uwag.

Dlaczego postanowiliśmy zakończyć sprzedaż Licencji 1.0? Ponieważ w Clean Mode zawsze dążymy do doskonałości. Chcemy, by nasza oferta była jak najlepsza i by spełniała oczekiwania naszych klientów. Dlatego też, jeśli czegoś brakuje, jeśli coś można zrobić lepiej, to my to właśnie robimy!

Do usłyszenia.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Social Media

Popularne artykuły

Clean Mode

Powiązane artykuły