Aktualności

Wiedza, relacje z targów oraz najnowsze informacje
od ekspertów z branży utrzymania czystości.

POLSKA SPIDERWOMEN (?!)

Polska Spiderwomen? Alpinistka? A może akrobatka? Nieee… Raczej obstawiałabym na totalny brak wyobraźni! Bo nawet wyżej wymienione przeze mnie postaci mają odpowiednie warunki ku temu, by podejmować się czegoś, czego nie podjął by się przeciętny Kowalski. A tutaj?
Tutaj, zamiast bezwzględnego przestrzegania zasad BHP mamy cyrk – tyle, że nie na kółkach, tylko na drabinie. Wysokiej drabinie, bo patrząc chociażby na ilość stopni mogę przypuszczać, że jest to drabina o wysokości stania – na tak ok 150 cm. Dobrze, że jest chociaż pomocniczka. Zastanawia mnie tylko, w jakim stopniu jej pomoc okazałaby się skuteczna w momencie upadku naszej głównej bohaterki. Jest wysoko prawdopodobne, że też mogłaby poważnie ucierpieć. I chociaż mówi się, że co dwie głowy, to nie jedna – w tym przypadku jak widać się nie sprawdziło.

Skandal w ZUS-ie: „Odsłonięte” warunki pracy pracowników serwisów sprzątających

Wszystkie strony miały w głębokim poważaniu, w jakich warunkach pracują tam ludzie, co z punktu widzenia branży stoi w sprzeczności z tym, jak bardzo walczymy o poprawę wizerunku roli sprzątacza. Mam tu na myśli wszystkie strony, które o sprawie wiedziały, tj. zarówno pracowników liniowych, menadżerów z firmy sprzątającej, jak i osoby z ZUS, które o całej sprawie musiały wiedzieć. A przynajmniej do czasu, aż komuś to zaczęło przeszkadzać i w końcu zrobił to co należy. Ktoś w końcu (choć raz w pozytywnym tego słowa znaczeniu) „narobił bałaganu!”.

Cleaning AZ - Nadzór

Szkolenie dla menadżerów usługi utrzymania czystości!

„Cleaning AZ – Nadzór”, to coś, co zmieni sposób, w jaki myślisz o zarządzaniu czystością. To szkolenie, które nie tylko podbije Twoje zarządcze kompetencje w branży sprzątającej, ale też pokaże, jak przekształcić codzienną rutynę w prawdziwą strategię sukcesu.

Samochód w firmie sprzątającej

Samochód w firmie sprzątającej

W dobie rosnącej konkurencji na rynku usługowym każdy detal może zadecydować o sukcesie lub porażce naszej firmy. Jednym z kluczowych aspektów, który często umyka uwadze przedsiębiorców, jest wybór odpowiedniego taboru samochodowego. W firmach sprzątających, gdzie mobilność i efektywność są na wagę złota, odpowiednio dobrany pojazd może stać się nie tylko wizytówką firmy, ale również narzędziem zwiększającym jej konkurencyjność.

Czas na odpowiedzialne finansowanie biznesu

Czas na odpowiedzialne finansowanie biznesu.

Polskie przedsiębiorstwa, szczególnie te małe, w których koszty pracy stanowią ogromną część comiesięcznych kosztów, szukają skutecznych rozwiązań, które pozwolą im na utrzymanie płynności finansowej. Opóźnienia te nie tylko destabilizują działalność firm, ale także zmuszają przedsiębiorców do niechcianego udziału w łańcuchu finansowania dłużników. Przyjęło się, że to przedsiębiorcy powinni radzić sobie z konsekwencjami niesolidności swoich kontrahentów. Jednak czy na pewno jest to uczciwe i efektywne rozwiązanie? …

SOS Manager w potrzebie

SOS Manager w potrzebie!

W dzisiejszych czasach, gdzie konkurencja na rynku usług sprzątających jest ogromna, kluczowym elementem stają się nie tylko umiejętności praktyczne, ale również kompetencje menadżerskie.

Noworoczne Życzenia od Zespołu CleanMode.pl

Noworoczne Życzenia od Zespołu CleanMode.pl

Pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2024! Niech ten rok przyniesie Wam nieskończoną ilość radości, satysfakcji oraz wielu okazji do świętowania